Komuniteti Aktiv

Ndërveproni në lojëra multiplayer dhe në vend


Cross Platformë Seksi Lojra

Ne ju ofrojmë lojëra në çdo pajisje që mund të zotëroni


Pse Të Paguani Për Pornografi

Ne ju ofrojmë vetëm lojëra seksi falas pa kufizime

Pa Pagesë Gay Mbuluar Me Qime Seks Games-Online Mbuluar Me Qime Gay Games

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Pa Pagesë Gay Mbuluar Me Qime Seksi Lojra Është Utopia Fundit Mbuluar Me Qime

Kur vendosëm të krijonim këtë faqe pornografike, e dinim se nuk do të kemi një kohë të lehtë për të gjetur të gjitha lojërat e nevojshme për të mbushur një koleksion për një ngërç të tillë niched. Por ne nuk u dorëzuam. Kaluam një vit duke kërkuar të gjitha këto lojëra që gjeni në faqen tonë dhe madje importuam disa lojëra që nuk u luajtën kurrë nga publiku perëndimor. Ne e dinim se skena japoneze e mbuluar me qime është e madhe dhe se ka shumë lojëra hentai në këtë temë. Pra, ne blemë disa prej tyre dhe i përkthyem vetë., Pas një viti pune të vështirë, Lojra Falas Gay Mbuluar Me Qime Seksi është e gatshme për të mirëpritur të gjithë lojtarët keq që duan të zhyt veten në një botë fantazi që do të ju lutemi disa nga dëshirat e tyre më të thella. Ky koleksion ka shumë lojëra për t'ju mbajtur të zënë për shumë netë, dhe ne nuk u ndalëm këtu. Ne vazhdojmë të kërkojmë lojëra të reja dhe sa herë që gjejmë një që është i denjë për platformën tonë, ne e ngarkojmë atë dhe e bëjmë atë të disponueshëm për vizitorët tanë. Ne madje kemi multiplayer mbuluar me qime lojë seksi në faqen tonë që do të fryj mendjen tuaj.

E gjithë argëtimi në këtë platformë të re po ju vjen falas dhe nuk keni pse të paguani për të në ndonjë mënyrë tjetër. E vetmja gjë që ju duhet të bëni para se të merrni qasje në të gjitha këto lojëra është për të konfirmuar se ju jeni 18 ose më të vjetër. Ju nuk keni nevojë për një llogari para se të luani në faqen tonë, madje as për lojën multiplayer. Ka disa reklama këtu dhe atje, por kjo është vetëm kështu që ne mund t'i mbajmë gjërat në punë dhe të paguajmë të gjitha lojërat që kemi blerë për këtë koleksion. Gëzojnë mbuluar me qime gay seks sonte!

Kaq Shumë Lojëra Mbuluar Me Qime Për Lojtarët Homoseksual

Pa Pagesë Gay Mbuluar Me Qime Seks Lojra mund të jetë një vend niched, por ne ende arrijnë të sjellin shumëllojshmëri në mbledhjen. Shumëllojshmëria nuk bazohet aq shumë në kinks sa është në stilin e gameplay dhe game gerne.

Para së gjithash, ne kemi simulatorët e seksit të mbuluar me qime, në të cilat mund të shijoni seksin hardcore me personazhe të mbuluar me qime të pandërprera nga tregimi ose ndërveprimi i karakterit. Në këto lojëra ju do të merrni për të rregulloje furries që ju do të ndyrë. Ju mund të krijoni karaktere mbuluar me qime nga e para ose qij disa nga ato të gatshme. Seksi është kompleks, vjen me shumë liri mbi gjërat që duhet të përjetoni. Disa nga këto lojëra madje vijnë me veprime seksuale që do të kënaqin KËRKESAT TUAJA BDSM.

Nga ana tjetër, ne kemi LOJËRA homoseksuale ME gëzof RPG, të cilat janë më të hollësishme, me shumë karaktere, një linjë të përgjithshme historie dhe harta masive në të cilat mund të bredhni, duke përfunduar kërkime dhe duke mësuar më shumë rreth historisë së sfondit të secilit personazh. Shumica E LOJRAVE RPG TË faqes sonë po vijnë nga Japonia, ku lojërat hentai shpesh shfaqin shumë gameplay.

Dhe ne madje kemi disa lojëra me bazë teksti të mbuluar me qime këtu, të cilat janë në thelb romane grafike interaktive erotika. Në këto lojëra ju do të luajë nga perspektiva e karakterit kryesor, dhe historia do të ndahen në bazë të vendimeve tuaja. Do të bëni zgjedhje bazuar në preferencat tuaja të cilat do t'ju çojnë në përfundime të ndryshme.

Multiplayer Gay Mbuluar Me Qime Seksi Lojë

Pa Pagesë Gay Mbuluar Me Qime Seks Lojëra është krenar për të pritur një lojë multiplayer mbuluar me qime në të cilën ju mund të gëzojnë gameplay në shoqërinë e entuziastësh të tjera mbuluar me qime. Në këtë lojë ju do të filloni duke krijuar një avatar. Menuja customization për avatar është aq komplekse që ju do të merrni për të sjellë nga fursona tuaj të brendshme në botën e lojës virtuale. Pasi ta bëni këtë, do të jeni të lirë të eksploroni hartën. Lojtarët e tjerë do të jenë atje për të bashkëvepruar me ju. Ndërveprimi po vjen në dy mënyra kryesore. Para së gjithash, ju keni ndërveprimin chat. Të gjitha vendet kanë një lobi chat dhe ju mund të dërgoni mesazhe private me lojtarë të tjerë., Dhe së dyti, ju merrni për të pasur marrëdhënie seksuale interaktive me lojtarë të tjerë. Varet nga ju se kush do të jetë maja dhe kush do të jetë fundi. Dhe tipari më i mirë i lojës sonë multiplayer është se ju nuk keni nevojë për një llogari për të. Është gameplay çastit për çdo vizitor.

Luaj Falas Tani